Gry automatowe – wszystko o automatach wideo

Gry automatowe

W Internecie są one znane jako automaty wideo, ponieważ przyjęto angielską nazwę „Video Slots”. W trybie offline nadano im bardziej unikalną nazwę i są znane jako „gry orzechowe”. Ostatecznie to samo: gry, które mają określoną liczbę rzędów i kolumn i przy każdym spinie trzeba uzyskać kilka identycznych symboli na linii (która nie musi być prosta), zwykle od lewej do prawej ( które mogą się różnić w zależności od gry). Niektóre symbole są bardziej wartościowe niż inne, a także oferują większe szanse na wygraną.

Są to automaty do gier, które mają również różne dodatkowe funkcje, takie jak gry bonusowe, które są uruchamiane przez 3 symbole „ROZPROWADZONE” na ekranie. W tych grach możesz wygrać jackpot lub pokaźną nagrodę, jeśli nie są to automaty z jackpotem. Następnie są symbole „DZIKIE”, które mogą zastąpić dowolny inny symbol na ekranie, aby zapewnić maksymalną możliwą wygraną na linii, czasami nawet z mnożnikiem (ponownie, zależy to od automatu).

Automaty stanowią około 80-90% oferty każdego kasyna online, dlatego znajdziemy wszystkie typy automatów, każdy bardziej zróżnicowany. Najpopularniejsze są gry na monety 77777, zwane także grami siódemkowymi, w których symbol „7” jest najcenniejszy, a linia siódemek automatycznie zapewnia największą wygraną. Najpopularniejszym automatem wideo tego typu jest niewątpliwie Sizzling Hot, ale jest ich znacznie więcej. Istnieją również gry tematyczne z owocami, postaciami z filmów, kreskówek i nie tylko.

Gry online czekają na Ciebie również za darmo

Gry automatowe

Ponieważ widziałem wiele osób wyszukujących w Google hasła takie jak „darmowe gry pekan 77777” lub „77777 darmowe gry pekan”, chciałbym wspomnieć, że w Sizzling Hot można grać online za darmo i bez depozytu na admiral.ro Bonus po przejściu procesu weryfikacji KYC oferowana jest kwota 100 RON. Istnieją inne kasyna, które oferują darmowe gry na automatach, dlatego poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie listę.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *